Bezpieczeństwo, kompleksowa opieka,
świadome piękno.

LUSH Instytut to odpowiedź dla klientów, którzy podchodzą świadomie do tematu zdrowego wyglądu i upiększania. Depilacja laserowa, mezoterapia igłowa, karboksyterapia to jedne z usług, jakie oferujemy. Naturalne piękno, to to, co chcemy z Ciebie wydobyć, a zrobimy to przy pomocy zdrowego podejścia naszego zespołu do tematu. U nas zostaniesz potraktowany indywidualnie, kompleksowo, z najwyższą dbałością o szczegóły. Staramy się zawsze spełniać oczekiwania, rozwiązać każdy problem, ale jeśli zdarzy się , że nie będziemy mogli Ci pomóc- spokojnie, pokierujemy Cię gdzieś dalej.

O nas

Profesjonalny zespół

Nasz zespół tworzą ludzie przede wszystkim z pasją do pracy i życia oraz wiedzą. Kładziemy nacisk na samorozwój, ale też czujemy to, co robimy. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, skuteczność, sterylność oraz profesjonalizm. U nas poczujesz się wyjątkowo, ponieważ rozumiemy Twoje potrzeby i wychodzimy im naprzód. Zabiegi wykonujemy z największą starannością i czystością. Pracujemy na światowej klasy urządzeniach i preparatach. Używamy certyfikowanych maszyn, zaawansowanych technologicznie oraz przebadanych klinicznie pod kątem skuteczności. Kosmetyki są przebadane dermatologicznie, bezpieczne dla Twojego zdrowia i skóry, a także z opatentowaną skutecznością działania zawartych w nich substancjach.

Posiadamy certyfikaty

Pamiętaj! Wybieraj świadome piękno. Wybierz LUSH!


  • 150% rabatu na pierwszy zabieg depilacji laserowej

  • Oferta godzinowa depilacji laserowej Vectus. Robisz tyle okolic ile chcesz w godzinę lub dwie. Za 1 h płacisz 689 zł, za 2 h 1099 zł.

  • Depilacja laserowa. Oferta pakietowa w super cenach. Pakiet 4x NOGI+PACHWINY+PACHY za 2000zł (zamiast 3744zł). Pakiet 4x ŁYDKI z kolanami+BIKINI głębokie+PACHY za 1500zł (zamiast 3360zł!). Pakiet 4x PLECY+BARKI+KARK za 1800zł (zamiast 3360zł!)